CANLI DESTEK

Site Menüsü
Site Haritası
Saat
Ev Dekorasyonunda Urgancılar Yapı İnşaat

Çoğu Avrupa ülkesinde konut yapımında mimari planlama titizlikle yapılıp, yapının yapılışında ve malzemeleri seçerken uzun süreli çalışmalar yapılmaktadır. Halbuki ülkemizde bu süreçte mimari çizimlere bina yapılırken ana hatlarıyla sadık kalınmakta ,haliyle istenen sonuca ulaşabilmek için ekstra tadilatlar yapılmaktadır.Bina yapı esnasında diğer ülkelerde oldukça önem verilen ısı,ses, yangın , elektirik tesisatları bizlerde çok geri planda kalmaktadır.Halbuki en basidinden ısı yalıtımı iyi malzemelerle zamanında yapılsa bizleri gereksiz yakıt israfından, fazla ödemelerden kurtaracaktır. Elektrik konusu ise can güvenliğimizi ne derece hiçe saydığımızın göstergesidir. Çıkan birçok yangın kötü elektirik tesisatı yüzündendir. Binanın donanım anlamında kullanılan malzemeler yetersiz, kaliteli olmayan ve görünüşü kesinlikle estetik değildir.Bu yüzden bina sahiplerinin çoğu zaman içinde tekrar tadilata gitmekte ve en kaliteli, estetiğe uygun ve güvenilir donanım ürünlerini tercih etmektedirler.

 

Aynı işin defalarca yapılması yerine en başından ısı, yalıtım, elektrik, su gibi tesisat malzemelerinizin özenli seçildiğine dikkat etmelisiniz. Urgancılar Yapı ve İnşaat Malzemeleri olarak size,Türkiye’nin her yerine güvenle kullanabileceğiniz kalitede ev dekorasyonu ürünleri sunmaktayız.

Evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız , size özel bu yaşam alanınızda ev halkının fiziki ve ruhsal durumu , içinde yaşayanların yaş grupları, ev içinde daha çok hangi alanlarda vakit geçirmeyi sevdikleri , sosyal ve kültürel durumunuz, kalabalık yoksa çekirdek bir aile olduğunuz ya da tek bir birey olup evinizde sıklıkla misafir ağırlayıp ağırlamadığınıza kadar onlarca etkeni göz önünde bulundurmanız sonuçtan memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
604 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dil Seçimi
Türkçe       English
MARKALAR

 

FACEBOOK SAYFAMIZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret95150
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°