CANLI DESTEK

Site Menüsü
Site Haritası
Saat
MIX CENTER İLE URGANCILAR YAPI HİZMETİNİZDE

Polisan Boya tüm strateji kurgusunu; boyacı ustalarına, nihai tüketicilere, bayilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına, hissedarlarına, çevreye ve topluma  “en iyi” ürünler/hizmetler sunmak yoluyla “en iyi” kazanımı sağlamak üzerine inşa etmiştir. Teknolojik alt yapısı ve inovatif yaklaşımı ile Polisan AR-GE’si sektörün en gelişmiş  ve Türkiye’nin ilk su bazlı mix sistemini geliştirmiştir. 

Geleneksel sistemler sadece standart katalog renk alternatifi sunarken; 2008 yılında pazara sunulan Polisan Yeni Nesil  Mix Center; kaliteden ödün vermeden fabrikada üretilen standart ürünlerle aynı kalitede ve renklerinin büyük bir bölümü raf ürünleri ile aynı fiyatta 1000’lerce renk seçeneğini sunuyor.

Her Mix Nokta Bir Polisan Boya Fabrikasıdır

Boya sektöründeki en yenilikçi yaklaşımlardan birisi olan Polisan Mix Center®, zaman kaybını sıfıra indirerek ve istenilen renkte boya teminini pratik şekilde gerçekleştirerek tüketicinin istediği anda istediği renge ulaşabilmesini sağlamayı hedefliyor. 

Polisan Mix Center® boya sektöründeki en yenilikçi yaklaşımlardan birisi olarak kabul ediliyor. Artık boya fabrikada değil tüketici ile buluştuğu yerde renkleniyor ve her satış noktası birer Polisan Boya fabrikası oluyor.

Türkiye’de 1700’ü aşkın Polisan satış noktasında yer alan Yeni Nesil Mix Center; formüllerin yer aldığı bilgisayar, renk yapma makinesi ve karıştırma makinesi  setinden oluşan bir renk yapma sistemidir. Sistemin bir parçası olan Optimix Renk Okuma Cihazı sayesinde ise beğenilen bir objenin renginde anında boya yaptırabilme hizmeti sunulmaktadır.

Boya karışım merkezi olarak tasarlanan Mix Center, renk seçimine özgür bir yaklaşım getirmeyi amaçlamaktadır. Zaman kaybını sıfıra indiren, istenilen renkte boya teminini pratik şekilde gerçekleştiren Mix Center Sistemi “Renkte sınır yoktur!” sloganıyla, tüketicinin istediği anda istediği renge ulaşabilmesini sağlamayı hedeflemektedir. 

Mix Center Sistemi içerisinde 540 renkli  İç Mekan Yelpaze, 218  renkli  Dış Cephe Yelpaze, 2000 renkli Mix 2000 ve RAL Kartela renklerinden oluşan koleksiyonlar yer almaktadır. 

Bugüne kadar müşterilerine sunduğu ürünlerle insan ve çevre sağlığına verdiği önemi kararlılıkla sürdürmekte olan Polisan Boya , Türkiye’de ilk kez su bazlı mix sistemi müşterisinin hizmetine sunmaktadır.

Neden Mix Center?

1.    Tüketicinin standart katalog renklerinin dışında, hayalindeki renge en ekonomik yoldan ulaşmasını sağlar,
2.    Satış noktaları; tüm kartela renklerini stokta tutmasına gerek kalmadan binlerce rengi tüketicisinin beğenisine sunar ve anında temin eder,
3.    Satış noktalarının stok maliyetleri minimuma iner,
4.    Zaman kaybını önler,
5.    Satış noktalarının stok alanından tasarruf sağlar, çeşitliliğe yer açar,
6.    Optimix Renk Okuma Sistemi sayesinde istediğiniz objenin renginin elde edilmesi sağlanır.
 

Optimix Renk Okuma Sistemi

Boya teknolojisinin ulaştığı son nokta olan Optimix Renk Okuma Sistemi ile hayallerinizdeki tüm renklere ulaşma şansı yakalıyorsunuz. Bunun için herhangi bir objeyi (kumaş parçası, kağıt, yaprak vb.) Optimix’e getirmeniz yeterlidir. Optik okuyucu objenin rengini boyaya aktaracak ve böylece duvarlarınızda istediğiniz renge sahip olacaksınız.

Kartela Alternatifleri;
İç Cephe
Dış Cephe
Mix 2000

Mix Center'da su bazlı ürün grupları yapılabilmektedir.

Elegans Anti Aging Yarımat
Elegans Anti Aging Mat
Elegans Extra Yarı Mat
Elegans Extra Mat
X1 Anti Aging Kokusuz Parlak
Natura İpek
Natura Ambians
Natura Mat Plast
Primera Mat Silikonlu
Exelans Macro
Exelans – Düz
Exelans –Grenli
Natura A1 Silikonlu-Düz
Natura A1 Silikonlu-Grenli
Natura A1 Akrilik Düz
Decoart grubu (Sedef, Keten, Süet, Antik)
markalı ürünler ile istenilen renkler hazırlanabilmektedir.

Adres:
Urgancilar insaat yapi malzemeleri Tasova / Amasya
Yeşilırmak Mah.Pazarcılar Cad.No:11 Taşova / AMASYA

Telefon:0 358 312 22 33

FAX      :0 358 312 22 33
 
GSM     :0 535 844 63 51

            :0 542 732 99 50

  
829 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dil Seçimi
Türkçe       English
MARKALAR

 

FACEBOOK SAYFAMIZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret98449
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.62765.6502
Euro6.32966.3550
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°