CANLI DESTEK

Site Menüsü
Site Haritası
Saat

ANASAYFA


50 kg inşaat çimentosu

Söndürülümüş Toz Kalkerli Kireç.Sıva ve Tuğla işlerinde Kullanılır

Tüm Kestirme uygulamalarında kullanılır

Düzgün ve kalite boya yapmak için kullanılır.

İç Cephe Rulosu - 10cm,20cm,25cm

Dış Cephe Rulosu - 10cm,20cm,25cm

200 litre polietilen su deposu yatay

300 litre polietilen su deposu yatay

500 litre polietilen su deposu yata

750 litre polietilen su deposu yatay
 2  ...

İş güvenliğinin amacı kaza ve hastalık şeklinde ortaya çıkan tehlikelerden çalışanları korumak, zarar verici etkileri asgariye indirmek, fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden tam iyilik halini hedefleyip yüksek nitelikte hayat sağlayıp dolayısıyla çalışanların mutlu olmalarını gerçekleştirmektir. İş güvenliği unsurları ise ; çalışanları ,tehlikeli ve sağlığı bozucu nedenlere karşı korunmasıdır. Çalışma ortam ve koşullarının düzeltilmesidir. Tehlikeli ve sağlığa zarar verebilecek nedenlerin ortadan kaldırılmasıdır. Tüm bunların sistemli ve yöntemli şekilde yapılmasıdır.
Siz müşterilerimizin bildiği üzere yapı malzemelerinin seçimi ,inşaat süresi boyunca dikkat edilmesi gereken en mühim işlerden biridir. Titizlikle ve planlı olarak seçilirler. Çünkü çoğu inşaat malzemeleri mevcut yapı mimar tarafından projelendirilirken tasarım aşamasında türü çeşidi , niteliği belirtilir.Tüm bunlar malzeme alımı için yine yeterli değildir.Bu bilgiler ön bilgi niteliği taşır ki birim fiyatları çıkarılabilsin.
Urgancilar insaat yapi malzemeleri 1991 yilindan bu yana insaat malzemeleri sektorunde sayisiz urun cesidiyle, musteri portfeyini daha cok artirmis, sinirsiz hizmet anlayisiyla kaba ve ince insaat malzemeleri grubunda marketlesmeyi basarmis koklu ve deneyimli bir firmadir.
 2 
Dil Seçimi
Türkçe       English
MARKALAR

 

Üyelik Girişi
FACEBOOK SAYFAMIZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret98449
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.62765.6502
Euro6.32966.3550
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°